یلدا در نورنگار چه خبره؟!

سلام به همه نورنگاری های عزیز، یه خیر خوب براتون داریم پس با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

vm7h4vxipydd.webpنورنگار قرار هست امسال هم مثل سال های گذشته یلدا رو در کنار شما جشن بگیره پس فرصت رو از دست ندهید. تخفیف بیش از 200 کالای منتخب از گروه کالایی های مختلف از دوربین و لنز گرفته تا لوازم جانبی و نورپردازی در کنار تجهیزات فیلمبرداری هوایی و ابزار سرگرمی و سلامت قرار هست تخفیف داشته باشن پس 29،30 آذر و 1 دی در فروش ویژه یلدا با ما همراه باشید. البته یادتون نره که از الان کالاهایی که قرار هست تخفیف بخورن رو می تونید در اینجا ببینید.

در ضمن با توجه به شرایط موجود به دلیل بیماری کرونا سعی کنید به جای اینکه به شعبه های ما به صورت حضوری بیاید، سعی کنید خریداتون رو آنلاین انجام بدید. برای اینکه بدونید سلامتی شما چقدر برای ما مهمه تمام ارسالی های این سه روز چه بالای 100 تومان باشه چه کمتر از آن به سراسر ایران رایگان هست.

در کنار این آکادمی نورنگار هم خبرهای خوبی براتون داره و تمام کلاس های حضوری و آنلاینش رو تا 50 درصد تخفیف گذاشته ، به سایت آکادمی نورنگار سر بزنید تا اطلاعات بیشتری به دست بیارید.

و اما نکته آخر پیج اینستاگرام نورنگار به مناسبت یلدا کد تخفیف جایزه می ده پس اگر تا الان پیج نورنگار رو در اینستاگرام به آدرس noornegar@ فالو نکردید همین الان این کار رو انجام بدید تا همیشه از مسابقه ها و تخفیف های نورنگار با خبر باشید و در کنار این کلی مطالب جالب و آموزشی که می ذاره رو هم ببنید.

برای خواندن مطالب بیشتر به سایت نورنگار مراجعه کنید.


/ 0 نظر / 39 بازدید